KIM JESTEŚMY?

Dzielimy się wiedzą

Jako zespół mamy ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe i akademickie z zakresu sprzedaży i tworzenia nowych firm. Dzielimy się naszą wiedzą, KNOWLEGDE FOR SHARING, Know4Share.

Doswiadczenie biznesowe

Pracowaliśmy w najlepszych światowych korporacjach, przez lata w strukturach regionalnych, nadzorując organizację i przebieg sprzedaży w sektorze B2B w Europie Centralnej, Afryce i Indiach.

Mamy zatem najlepsze światowe wzorce tego, jak powinien wyglądać proces sprzedażowy oparty na rozpoznaniu potrzeb odbiorców z pozycji „trusted adviser”. Doświadczenia korporacyjne od szeregu lat wykorzystujemy jako doradcy, szkoleniowcy i osoby zarządzające polskimi firmami tak, abym mogły wdrożyć najlepsze praktyki. Najbliższe jest nam podejście procesowe do zarządzania firmą, w tym do zarządzania sprzedażą.

Doświadczenie akademickie

Pracując na świetnym polskim uniwersytecie, mieliśmy okazje realizować projekty międzynarodowe.

Szukamy najbardziej efektywnych metod edukacji, bazujących na konstruktywistycznym podejściu do nauczania, stawiającym uczącego się w centrum procesu. Współtworzyliśmy i z upodobaniem wykorzystujemy wirtualne gry strategiczne i szerzej grywalizację. Badamy i publikujemy na temat tego, co decyduje o tworzeniu nowych firm i jak one wpływają na region.